Korytnica to miejscowość znajdująca się w województwie mazowieckim. Wieś królewska położona była w drugiej połowie XVI wieku w powiecie liwskim ziemi liwskiej województwa mazowieckiego.
Z miejscem tym wiąże się historia napisania przez Bolesława Prusa słynnej “Anielki”. To właśnie to miejsce miało go natchnąć do stworzenia tego dzieła.
Kiedy planujemy spędzić nasz urlop w tymże malowniczym miejscu, warto nieco wcześniej zacząć szukać dobrego noclegu, gdyż często można złapać świetną okazję i co ważne – nie przepłacić.

Korytnica noclegi

Cena za nocleg zaczyna się od kwoty 15-20 zł za nocleg za jedną osobę, ale może wynieść również 50 zł, wszystko zależy od standardu i lokalizacji od centrum miejscowości jaką posiada obiekt. Często w ofercie jest na pisane dla jakiej liczby osób przeznaczony jest nocleg oraz koszty jakie się wiążą z większą grupą osób.
Istnieje możliwość wynajęci całego domku letniskowego, mieszkania lub po prostu pokoju wszystko zależy od nas.
Miejsce to jest świetnym sposobem aby odpocząć od zgiełku miasta. Świeże powietrze i wiele lasów dookoła powoduje, że człowiek z powrotem nabiera chęci do życia.