Bywają sytuacje, że z jakiegoś powodu nie chcemy organizować tradycyjnego ślubu. Nie zależny nam na całej tej otoczce i hucznej imprezie. Być może w małżeństwo będziemy wchodzić po raz drugi i tym razem chcemy postawić na coś innego.

Tylko my dwoje

Co zrobić kiedy nie zależy nam na tym aby nasze wesele było tradycyjne, a rodzina się nie zgadza? Takie sytuacje są trudne. Powinniśmy jednak pamiętać, że ten dzień należy do nas i możemy go spędzić jak sobie tylko wymarzymy. Oczywiście nie chcemy ranić naszych bliskich. Nie możemy jednak pozwolić by to oni dyktowali nam warunki tego jak ma wyglądać nasze życie. W większości wystarczy odbycie szczerej rozmowy i danie trochę czasu na oswojenie się z podjętą przez nas decyzją.

Ślub na plaży

Jeśli zależy nam aby ceremonia była kameralna ale wyjątkowa możemy pomyśleć o ślubie za granicą. Mamy tutaj duże pole do popisu i ogranicza nas tylko budżet. Zawarcie małżeństwa w innym kraju wymaga wypełnienia kilku dokumentów ale nie jest to zbyt skomplikowane. W internecie możemy znaleźć osoby, które za niewielką opłatą pomogą nam w załatwieniu wszystkich formalności.

Dziękujemy za pomoc http://nawesele.com.pl