Każda gospodyni domowa pragnie, aby jej potrawy były nie tylko smaczne, ale również i zdrowe. Niestety życie w ciągłym pędzie nie sprzyja przygotowywaniu zdrowych, pełnowartościowych posiłków.

cebula na parze

Dlatego też warto postarać się opanować przynajmniej kilka prostych przepisów na zdrowe posiłki. Przygotowywanie posiłków we właściwy sposób sprawi, że będą one zdrowsze i mniej kaloryczne, co jest szczególnie ważne na dietach redukcyjnych. Popularnym daniem przygotowywanym w zdrowy sposób jest filet z mintaja na parze. Doskonałym dodatkiem do niego będzie cebula na parze.

 

Cebula to często niedoceniane w Polsce warzywo. Tymczasem słynie ona z wielu cennych właściwości, także antynowotworowych. Najzdrowsza jest surowa, ale przygotowanie na parze sprawi, że nie uleci z niej dużo witamin.

ryba w cebuli na parze  – filet z mintaja na parze

Warto więc wpisać w wyszukiwarkę hasła takie jak cebula na parze. ryba w cebuli na parze czy filet z mintaja na parze, aby uzyskać szczegółowe instrukcje do przygotowania tychże dań. Ryba w cebuli na parze powinna przypaść do gustu amatorom ostrych smaków. Danie można podać z sałatką z warzyw.